HSSTOOLS.CZ HSSTOOLS.SK
PRODUKTOVÁ NABÍDKA

HSS Tools GmbH

Společnost HSS Tools GmbH byla založena v roce 1998. Hlavní sídlo společnosti je ve městě Brémy v Německu. Společnost HSS Tools GmbH je známá nejen na evropském trhu, ale také na světových trzích, především dodávkami velice kvalitních výrobků, které společnost dodává nejen pod svoji obchodní značkou HSS Tools, ale také pod obchodními značkami svých odběratelů, převážně z řad celosvětově největších výrobců a dodavatelů profesionálního elektrického nářadí.

Velkou výhodou společnosti HSS Tools GmbH je její flexibilita, se kterou dokáže velmi rychle uspokojit speciální požadavky svých zákazníků.

V současné době společnost HSS Tools GmbH dodává své výrobky na téměř všechny evropské trhy. V roce 2008 si společnost vybrala, jako svého distributora na trzích v České i Slovenské republice, společnost LASER CUT s. r. o., se sídlem ve Vsetíně. Mezi nejpopulárnější výrobky společnosti HSS Tools patří profesionální vrtáky, bity, které dosahují nejvyšších kvalit na trhu. I v době celosvětového útlumu prodeje příslušenství jsme v roce 2010 zaznamenali nárůst prodeje výrobků v počtu prodaných kusů, v porovnání s rokem 2009, o více než 350%. Je patrné, že si velice kvalitní výrobky HSS Tools nachází velkou oblibu u našich zákazníků.      hsstols.cz © 2010