Průřez sortimentem

Banner.

RYCHLÝ KONTAKT

Laser-cut s.r.o.
4.května 2186
755 01 Vsetín
tel: +420 571 431 886
fax:+420 571 431 887
gsm:+420 775 900 920
e-mail:  info@laser-cut.cz

O NÁS - VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH SPOLEČNOSTI LASER CUT

 

Laser Cut s. r. o. – to je záruka profesionálního přístupu.

Společnost Laser Cut s. r. o. vznikla v roce 2000 transformací společnosti Robert Fiala – Termon, která byla založena již v roce 1990. Od samotného počátku byla společnost Robert Fiala – Termon spojena s výrobou, nejdříve exklusivních perkusních revolverů, posléze horkovzdušných agregátů, pilových pásů apod. Od roku 1995 se výrobní aktivita společnosti začala soustředit na výrobu především pilových pásů. S postupem modernizace strojů na prvotní zpracování dřeva se i výrobní zaměření společnosti postupně měnilo k výrobě kmenových pilových pásů pomocí technologie LASER CUT, která zaručuje automatickou a přesnou výrobu splňující nejvyšší standardy kvality. Postupem času se náš výrobní provoz modernizoval, především díky neustálým investicím do nových, automatických výrobních zařízení. Díky těmto investicím je náš výrobní provoz plně automatizován s minimální potřebou obsluhy strojů a naše společnost mohla přejít k nejmodernější výrobní technologii kmenových pásů – k technologii LASER CUT.

V roce 2005 jsme začali našim zákazníkům nabízet i doplňkový sortiment výrobků – elektrické ruční nářadí, příslušenství k tomuto nářadí, pilové kotouče a dalších výrobků. Již od samého počátku bylo námi prodávané množství výrobků tak velké, že naši dodavatelé nebyli schopni požadavky našich zákazníků uspokojit nejen v požadovaném množství, ale s ohledem na naše běžně uplatňované standardy výrobního oddělení týkající se přístupu k zákazníkům a kvalitního servisního zázemí, ani v tomto přístupu. Z těchto důvodů se naše společnost rozhodla pro samotnou distribuci výrobků v České i Slovenské republice, nejdříve karbonových a diamantových kotoučů a od roku 2008 také nářadí a dalšího sortimentu nejen pro profesionální uživatele, ale také pro kutily. V současné době naše společnost výhradně zastupuje v České i Slovenské republice významné evropské a světové výrobce – společnost KEDAS Germany, HSS Tools Germany, VARO Belgie, FIMA COMPRESSORS Itálie, SATA Tools USA. Zároveň s tímto rozšířením naší nabídky bylo nutné rozšířit naše skladové prostory na cca 350 palet, otevřít technické a servisní oddělení a také posílit obchodní tým společnosti. Neustále vyhledáváme nové obchodní příležitosti tak, abychom dokázali uspokojit většinu vašich požadavků. V současné době je vám k dispozici 17 zaměstnanců, kteří jsou denně připraveni poskytnout vám profesionální přístup v prodeji elektrického nářadí, zahradní techniky, příslušenství k těmto výrobkům, kompresorů, ručního nářadí, vzduchové techniky, celkem více než 3.000 výrobků, ale i při výrobě a servisních služeb souvisejících s výrobou kmenových pilových pásů.

Rádi vás uvítáme v sídle společnosti LASER CUT s. r. o, rádi se vám budeme věnovat a pokusíme se vám splnit vaše požadavky.

 

 

 

 Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Další informace